fbpx
//DAHA FAZLA MÜŞTERİYE ULAŞTIRIR!

Lider Sosyal Medya Yönetimi Ajansı

Sosyal medya yönetimi, dijital pazarlamanın en etkili ikinci biçimi olarak kabul edilir, ancak işletmelerin üçte birinden fazlasının hiçbir sosyal medya varlığı yoktur. Bu büyük ölçüde küçük işletmelerin sosyal medya pazarlamasına yatırım yapacak zamana veya kaynağa sahip olmamasından kaynaklanmaktadır.

Takipçileri artırmaya, marka bilinirliğini en üst düzeye çıkarmaya ve gelir elde etmeye yardımcı olmak için sosyal medya çabalarınızı Dopingly’nin Sosyal Medya Yönetimi uzmanlarının yönlendirmesine izin verin. Deneyimli ekibimiz, iş vizyonunuzu markanız için uyumlu bir sosyal kişiliğe dönüştürebilir.

// DAHA HIZLI İLETİŞİM

Sosyal Medya Yönetimi Hakkında Sizi Bilgilendirelim

Dopingly‘nin yapılandırılmış ve stratejik sosyal medya yönetimi yaklaşımının size nasıl yardımcı olabileceğini değerlendirmek için bir telefon görüşmesi yapmak ister misiniz?

Uzman ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

// GÖRÜNÜR OLUN

Müşterilerinize Güçlü Yönlerinizi Gösterin

Sosyal medya ekibimiz, sosyal medya stratejisi ve içerik oluşturma konusunda oldukça yeteneklidir. Sektörünüz hakkında kapsamlı bir araştırma yaparak ve en son sosyal medya stratejilerini sosyal hesaplarınıza uygulayarak başlıyoruz. Bu hedeflenen içerik, takipçilerinize işletmenizle etkileşim kurmaları ve onları desteklemeleri için ilham verir.

Hizmetlerimiz şunları içerir:

Strateji geliştirme, sosyal profil kurulumu, platform izleme ve denetleme, durum güncellemeleri, içerik geliştirme, marka itibar yönetimi, ücretli reklam kampanyaları ve raporlama.

Tüm kanallarda markalı profilleri ve sosyal medya kampanyalarını yönetiyoruz ancak işletmeniz ve hedef kitleniz için en anlamlı olan 1-2 kanala odaklanmaya çalışıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi
// MARKA BİLİNİRLİĞİ SAĞLAYIN!

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetimi, sosyal medya platformlarında yayınlanan içeriğin oluşturulmasını, planlanmasını ve değerlendirilmesini içeren sosyal medya pazarlamasının bir yönüdür.

Sosyal medya yönetimi şunları yapmanızı sağlar:

  • Birleşik bir marka oluşturun.
  • Çevrimiçi topluluğunuzun kontrolünü elinize alın.
  • İşletme giderlerini azaltın.
  • Kampanya gelişiminizi takip edin.
  • Müşteri ilişkilerinizi oluşturun.
  • Kitle erişiminizi artırın.

Dopingly’de sosyal medya yönetiminin devam eden bir süreç olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle markanızın tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için en son trendleri ve pazar gelişmelerini takip ediyoruz. Sosyal medya pazarlama danışmanlarımız, sosyal medya hesaplarınızı yönetmek ve kampanya yönetim süreçlerinizi özel ihtiyaçlarınızı ve hedef kitle taleplerinizi karşılayacak şekilde yapılandırmak için en son teknolojileri kullanır.

Gelişen sosyal medya ortamının zirvesinde kalın ve daha fazla iş üretin. Hemen bizi arayın ve sosyal medya yönetimi kampanyanıza başlayalım!

// RAPORLAMA

Sosyal Medya Hesap Kurulum Hizmetleri

Henüz vaktiniz olmadıysa veya işletmeniz için sosyal medya profillerini nasıl oluşturacağınızdan emin değilseniz, size yardımcı olabiliriz! Sosyal medya yönetim ekibimiz özel görüntüler oluşturur, optimize edilmiş içerik yazar, hesapları, diğer ilgili sayfalar ve profillerle ağları birbirine bağlar ve çok daha fazlasını yapar.

Hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşmak ve işletmenizi tanıtmak için yeni sosyal profillerinizi kullanmanın yanı sıra sizin için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını bilmeniz için katılım metriklerini nasıl izleyip yorumlayacağınız konusunda sizi eğitebiliriz.

Sosyal medya hesaplarınızın kurulumunu tamamlıyor ve içeriklerinizi oluşturup hesaplarınızda aktif çalışmaya başlıyoruz. Sosyal medya uzmanlarımız tasarımlarınızı hazırlarken aşağıdaki programları aktif olarak kullanmaktadır.

Adobe Photoshop Logo
Adobe Illustrator Logo
Adobe Premiere Logo
// KAZANIMLARINIZ

Sosyal Medya Yönetiminin Faydaları Nelerdir?

Sosyal medya yönetimi hizmetlerinin yeni başlayanlar ve yerleşik markalar için sayısız avantajı vardır. Doğru sosyal medya pazarlama planı ve kampanya izleme sistemi ile sosyal medya içerik pazarlaması, artan arama trafiğine, daha iyi SEO’ya, daha sağlıklı müşteri katılımına ve daha iyi marka sadakatine yol açabilir.

Hala sosyal medya pazarlama hizmetlerine yatırım yapma konusunda kararsız mısınız? Karar verme sürecinizi kolaylaştırmak için sosyal medya pazarlamasının temel faydalarını aşağıda inceleyebilirsiniz:

Daha İyi Çevrimiçi Etkileşim

Sosyal medya yönetimi sürekli gelişiyor ve şirketler ve markalar için güçlü bir çevrimiçi pazarlama kaynağı haline geliyor. Facebook, Twitter, LinkedIn ve Instagram gibi sosyal medya platformları, şirketinize yönelik görünürlüğü ve ilgiyi dinamik olarak artırabilir. Etkili bir sosyal medya içerik pazarlama stratejisiyle, daha geniş bir çevrimiçi toplulukla etkileşim kurmanıza olanak tanıyan beğeniler ve paylaşımlar gibi daha fazla etkileşim ve sosyal sinyal oluşturursunuz.

Yüksek Arama Sıralaması

Google ve Bing gibi arama motorları artık sosyal etkileşimin önemini kabul ederek güncellemeleri, tweetleri, profilleri ve yorumları sonuç sayfalarına entegre ediyor. İçeriğinizi sosyal medya kanallarında ne kadar çok kişi paylaşırsa, web sitenize o kadar fazla trafik gönderir ve bu nedenle arama sıralamanız o kadar iyi olur.

SEO’ya katkı sağlayarak daha fazla ziyaretçiyi web sitenize çeker.

Spesifik Kitle Hedefleme

İçeriğiniz ne kadar değerli ve ilgi çekici olursa olsun, doğru kitleye ulaşmazsa dönüşüm sağlamayacaktır. Sosyal medya aracılığıyla pazarlama, ideal müşterilerinizi diğer ölçümlerin yanı sıra yaş, konum ve çevrimiçi etkinliklere göre tanımlamanıza ve sınıflandırmanıza olanak tanır. Sosyal medya pazarlama uzmanları, hedef müşterilerinizin çevrimiçi davranışlarını anlamak ve ihtiyaçlarını karşılayan alakalı içerik ve reklamlar oluşturmak için niş pazarınızı belirler ve analiz eder.

Geliştirilmiş Müşteri Erişimi

Global Web Index araştırması, çevrimiçi kullanıcıların yaklaşık yüzde 54’ünün ürün araştırması için sosyal medya platformlarını kullandığını gösteriyor. Ayrıca, tüketicilerin yüzde 49’u marka ararken sosyal medya fenomenlerinin tavsiyelerine güveniyor. Sağlam bir sosyal medya yönetimi stratejisi ile marka bilinirliğinizi artırabilir ve şirketinizi doğru müşterilerin önünde konumlandırabilirsiniz.

Komple Marka Kontrolü

Sosyal medya pazarlama paketleri, özel ihtiyaçlarınıza ve finansal kapasitenize göre uyarlanır. Bu, marka bilinci oluşturma, bütçe ve sosyal medya içerik pazarlama stratejiniz üzerinde tam kontrole sahip olduğunuz anlamına gelir. Sosyal medyayı pazarlama için nasıl kullanacağınızı öğrenmek, hedef kitlenize hitap eden bir imaj yaratmanıza olanak tanır.

Gelişmiş Müşteri Güveni

Sosyal medyayı pazarlama için nasıl kullanacağınızı anlamak, bir düşünce liderliği markası oluşturmanıza ve takipçilerinizle derin, anlamlı bağlantılar oluşturmanıza olanak tanır. Sosyal medya yönetimi ajansımız, değerli içerikleri paylaşır ve hedef pazarınızın nabzını tutmak için şirketiniz hakkında çevrimiçi stratejiler geliştirir.

Çoklu Pazarlama Seçenekleri

Facebook, YouTube, LinkedIn ve Instagram sosyal medya pazarlamasının yanı sıra işletmenizi tanıtmak için kullanabileceğiniz başka sosyal medya pazarlama yöntemleri de var. Bunlar WhatsApp, Messenger, WeChat, Tumblr ve Snapchat sosyal medya pazarlamasını içerir. Sosyal medya yönetimi şirketimiz, işiniz için en uygun ve karlı sosyal medya pazarlama platformlarını ve tekniklerini belirlemek için derinlemesine iş incelemeleri, kitle analizi ve rakip kıyaslama gerçekleştirir.

Artan Karlılık

Küçük işletmeler ve büyük işletmeler için sosyal medya yönetimi, büyük miktarda para harcamadan ideal müşterilerinize ulaşmanın uygun maliyetli bir yoludur. Çeşitli sosyal medya platformları, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi düşük bir maliyetle sergilemenize olanak tanır. Ek olarak, sosyal medya pazarlamasının en önemli faydalarından biri, ek iş yapmadan veya daha fazla harcama yapmadan, konumlar arasında sınırsız sayıda potansiyel müşteriye ulaşmanıza yardımcı olmasıdır.

Pazarlamanızı Kolaylaştırır

Sosyal medya aracılığıyla pazarlama, markanızı insanlaştırmanın ve müşterilerinize şirketinizde neler olup bittiğine dair içeriden bir görüş sağlamanın en iyi yollarından biridir. Dopingly’nin sosyal medya pazarlama hizmetlerinden yararlanın ve daha fazla insanın markanızı savunmasını sağlayın! Sosyal medyayı pazarlama için nasıl kullanacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için şimdi sosyal medya pazarlama firmamızla iletişime geçin.

// KURUMSAL KİMLİK OLUŞTURUN!

Sosyal Medya Marka Yönetimi

Sosyal medya marka yönetimi, müşteri algısı ve dönüşümü için kritik öneme sahiptir. Müşteriler sosyal medyada markalarla bağlantı kurar çünkü indirimler ve özel ürünler hakkında bilgi almak, kupon almak ve ürün satın almak isterler.

Ne yazık ki, birçok şirket, zaman eksikliği veya belirlenmiş, deneyimli bir ekip nedeniyle sosyal medyadaki müşteri etkileşim fırsatlarını rutin olarak kaçırıyor. Sosyal medya ekibimizin, sosyal medya yönetimi ile sosyal medya reklamcılığını birleştiren özel bir sosyal medya marka stratejisi oluşturmasına izin verin.

// REKABET İÇİNDE OLUN!

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya pazarlaması, marka bilinirliği oluşturmak, müşterilerin dikkatini çekmek ve markaları daha geniş, daha çeşitli bir kitleye bağlamak için Facebook, Twitter, LinkedIn ve Pinterest gibi farklı sosyal medya platformlarını kullanan bir çevrimiçi pazarlama yöntemidir. İşletmeler için sosyal medya pazarlaması, potansiyel müşterilerinize çevrimiçi olarak zaman geçirdikleri yerde ulaşmanın ve marka bağlılığınızı güçlendirmenin önemli bir yoludur.

Dinamik, veriye dayalı bir sosyal medya yönetimi planı, şirketinize dikkat çekici sonuçlar getirebilir ve müşterileri marka savunucularına dönüştürebilir. Daha da önemlisi, yenilikçi bir sosyal medya pazarlama stratejisi, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve dijital pazarlama çabalarınızı olumlu yönde etkileyerek işletmeniz için daha fazla potansiyel müşteri ve gelir akışı yaratır.

// DOPİNGLY DİJİTAL PERFORMANS AJANSI

Sosyal Medya Yönetimi İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

Ödüllü bir sosyal medya yönetim şirketi olarak, Dopingly Dijital Performas Ajansı, çabalarımızın çevrimiçi gelirinizi nasıl artırdığını ilk elden görebilmeniz için tam şeffaflık sağlar. Etkili sosyal medya yönetimi ve pazarlama stratejilerine olan bağlılığımız, çevrimiçi pazarlama ihtiyaçlarınız için değerli bir ağ kaynağı oluşturur.

Sosyal medya pazarlama ajansımızla çalışın ve aşağıdaki avantajları elde edin:

Özel Hesap Yöneticileri

Dopingly’de sektör taleplerinize, sosyal medya pazarlama ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize bağlı olarak belirli stratejistleri görevlendiriyoruz. Bu, markanız üzerinde çalışan birden fazla sosyal medya dijital pazarlama uzmanına sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Özel hesap yöneticileriniz, herhangi bir soruyu yanıtlamak veya tartışmalara katılmak için e-posta veya telefon yoluyla kullanılabilir.

Kapsamlı İlk Katılım Süreci

Sosyal medya pazarlama danışmanlarımız, kampanyanızın başlangıcında size derinlemesine bir sosyal medya pazarlama stratejisi dökümü sağlar. Bu şekilde, hedeflerinize ulaşmak için hangi taktikleri uygulayacağımızı tam olarak bilirsiniz.

Sosyal Medya Kampanya Raporları

Özel, derinlemesine raporlama önlemlerimiz, sosyal medya performansınıza tam bir genel bakış sağlayan sosyal medya kampanyası raporlarını içerir. Ayrıca, gerçekleştirdiğimiz sosyal medya görevlerinin ve yatırım getirinizi izlemenize yardımcı olmak için uyguladığımız stratejilerin aylık dökümünü de sunuyoruz.

Özel Sosyal Medya Yönetimi Stratejisi

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uyacak şekilde tasarlanmış bir sosyal medya yönetimi stratejisi ile sosyal medya katılımınızı ve pazarlama çabalarınızı artırın. Sosyal medya yönetimi uzmanlarımız, daha yüksek yatırım getirisi sağlayan etkili sosyal medya dijital pazarlama planları oluşturmak için hedef kitlenizi belirler. Stratejilerinizi geliştirmek ve markanızla alakalı belirli anahtar kelimeleri ve konuları hedeflemek için analitik ve veri izleme araçlarını kullanıyoruz.

Farklı Pazarlama Deneyimi

Dopingly, her boyutta B2B ve B2C dahil olmak üzere birçok farklı pazarda deneyime sahiptir. İster bir startup, ister kurumsal veya çok lokasyonlu bir şirkete sahip olun, sosyal medya pazarlama firmamız beklentilerinizin ötesine geçmek için çaba göstermektedir. Sürekli araştırma, takip ve çevrimiçi trendlere ve kaynaklara uyum sağlayarak markanıza sağlam bir sosyal medya varlığı ve çevrimiçi itibar kazandırıyoruz.

Sektörel Tecrübe

Dopingly olarak onlarca farklı sektörde hizmet verme imkanı buulduk ve tüm müşterilerimiz hakkında rakip analizi, pazar araştırması ve pazarlama stratejileri geliştirdik.

Tüm bu projelerimizde edindiğimiz tecrübelerimizi kullanarak işletmeniz için en ideal ve profesyonel çözümleri sunacağımıza emin olabilirsiniz. İlk görüşmeyi yapmak için hemen bizi arayın.

Dopingly’nin sosyal medya marka yönetimi hizmeti, şirketiniz için tüketicileri cezbeden ve onların ilgisini çeken, hedef pazarınızı genişleten ve satışlarınızı ve karlarınızı artıran çevrimiçi bir kişilik oluşturmak üzere sosyal medya yönetimini ve sosyal medya reklamcılığını birleştirir.

// S.S.S.

Merak Edilen Sosyal Medya Yönetimi Soruları

Sosyal medya platformları dünya çapında insanların çoğunluğu tarafından günlük olarak kullanılmaktadır. Hedef kitlenizle etkileşimi artırmak ve çevrimiçi görünürlüğü artırmak için bu platformları kullanmamak markanıza kötülük yapmış olursunuz. Birçok tüketici, satın almaya karar vermeden önce incelemek için bir markanın sosyal medya sayfalarını veya profilini arar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinizin çevrimiçi etkinliğinizi gözden geçirebilmesi ve sizinle daha rahat bir şekilde etkileşime geçebilmesi için işletmeniz için bir sosyal varlık oluşturmalısınız. Satın almaya hazır olmayan tüketiciler, web site formunuz aracılığıyla bir danışma talebinde bulunmak yerine, muhtemelen bir Facebook sohbetine katılabilir veya İnstagram veya Twitter aracılığıyla iletişime geçebilir.

Hedef kitleniz tarafından hangi sosyal medya kanallarının tercih edildiğini bulmak için araştırma yapmak önemlidir. Bu içgörüyle donanmış olarak, kitlenizin etkileşime girme olasılığının yüksek olduğu platformların her birinde varlığınızı optimize ettiğinizden emin olmalısınız. Ayrıca, sunduğunuz ürün ve hizmet türlerini göz önünde bulundurun ve markanıza ve mesajınıza daha uygun platformu sizin için buluruz.

Bu, tamamen platforma bağlıdır, çünkü her sosyal kanalın, platformu optimize bir şekilde kullanabilmeniz için karşılanması gereken parametreler vardır. Gönderilerin sıklığı ve gönderilerin yayınlanma zamanı sosyal platformlar arasında farklılık gösterir. Sosyal medya yönetimi uzmanlarımız bunu analiz etmektedir. Sosyal medyanızı kendiniz yönetiyorsanız, gönderilerinizin sıklığı, uzunluğu ve gönderilerinizi ne zaman yayınlamanız gerektiği konusunda biraz araştırma yapmalısınız.

Sosyal medyada içerik yayınladığınızda, takipçilerinizin ve genel halkın organik olarak görmesi için bilgi paylaşıyorsunuz. Ancak, sosyal medyadaki bir reklam ücretli reklamdır. Benzersiz reklamınızı oluşturabilir, kitlenizi demografi ve ilgi alanlarına göre hedefleyebilir ve markanızın ideal tüketicinizin önünde konumlanmasını sağlayabilirsiniz.

// ÜCRETSİZ ÖRNEK TASARIM

Size Özel Ücretsiz Tasarım Hazırlayalım!

Dopingly‘nin yapılandırılmış ve stratejik sosyal medya yaklaşımının size nasıl yardımcı olabileceğini değerlendirmek için bir telefon görüşmesi yapmak ister misiniz?

Uzman ekibimiz sizinle iletişime geçsin ve size özel bir tasarım yapmak için sektörünüz ve hizmetleriniz hakkında bilgi alsınlar.

Üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde.