fbpx
//PERFORMANS ODAKLI

Lider SEO Ajansı

Giderek daha fazla insan, satın almak istedikleri ürün ve hizmetleri bulmak için Google gibi arama motorlarını kullanıyor. Muhtemelen bir SEO ajansından dijital pazarlamanızla ilgili yardım arıyorsunuz ve bu web sayfasına SEO hizmetleri veya benzeri bir arama yaparak geldiniz.  Bu nedenle, çevrimiçi ürün ve hizmet satıyorsanız, web sitenizin arama motoru sonuçlarında olabildiğince üst sıralarda görünmesi önemlidir.

Çoğu tüketici yolculuğunda basit bir çevrimiçi arama ile başlayan SEO, sizi rekabette önde tutar, organik görünürlüğünüzü artırır ve web sitenize daha fazla müşteri çeker. Bunun ötesinde, marka bilinirliğini artırmak, işletmenizi alanınızda uzman olarak konumlandırmak ve müşterilerle güçlü ilişkiler kurmak için değerli bir araçtır.

Ürünleriniz veya hizmetleriniz için sıralama, satışa hazır potansiyel müşteriler yaratırken, daha uzun kuyruklu anahtar kelime öbekleri ve müşteri soruları için sıralama, markanızı oluşturmanıza ve kendinizi müşterilerinizin sorunlarını çözen bir şirket olarak konumlandırmanıza yardımcı olur.

Sonuç olarak SEO, sizi işinizi satın alan kişilerin önüne çıkarır; getirisi yüksek bir yatırımdır. 

// DAHA HIZLI İLETİŞİM

SEO Hakkında Sizi Bilgilendirelim

Dopingly‘nin yapılandırılmış ve stratejik SEO yaklaşımının size nasıl yardımcı olabileceğini değerlendirmek için bir telefon görüşmesi yapmak ister misiniz?

Uzman ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

// GÖRÜNÜR OLUN

Dopingly SEO Ajansı İle Kazanın

SEO, web sitenizin Google’ın organik arama sonuçlarındaki görünürlüğünü iyileştirir, markanızın tüm doğru yerlerde ve tüm doğru kişilere görünmesini sağlar; sizi hedef kitlenizin önüne koyar.
Sonuç odaklı bir SEO ajansı olarak , kuruluşların çevrimiçi ortamda daha fazla iş ve müşteri oluşturmasına yardımcı oluyoruz. Lider bir Dijital Pazarlama şirketi ve SEO ajansı olarak, stratejilerimiz organik sıralamaları ve arama sonuçlarından gelen trafiği iyileştirir.

Organik görünürlüğünüzü en üst düzeye çıkarmak söz konusu olduğunda, teknik SEO, sayfa içi optimizasyon, içerik pazarlaması ve bağlantı kurma devreye giriyor. Uzman ekibimiz bu konuda sizi bilgilendirmek için hazır!

En İyi SEO Ajansı
// SATIŞ ODAKLI OLUN

Kullanıcı Odaklı SEO Ajansı

SEO ile nihai hedefimiz işiniz için potansiyel müşteriler oluşturmaktır ve Dopingly‘de bunu her şeyin önünde tutuyoruz. Çalışmamızın başlangıcında, SWOT analizinizi yapabilmemiz ve hedeflerinize ulaşmanız için firmanız hakkında tüm bilgileri, kendinize rakip gördüğünüz firmaları, ürün ve müşteri portföyünüzü isteyeceğiz.

Bu bilgiler neticesinde hedeflerinie ulaşmak için gerekli planlamaları yapacağız.

// RAPORLAMA

Veri Odaklı Çalışan SEO Ajansı

SEO söz konusu olduğunda, ölçüm başarının anahtarıdır. Veriye dayalı yaklaşımımız, ilerlemeyi hedeflerinize göre ölçtüğümüz, neyin işe yaradığını öğrendiğimiz ve yol boyunca yinelenen iyileştirmelerin nerede yapılabileceğini belirlediğimiz anlamına gelir.

Müşterilerimize hem aylık hem de üç ayda bir raporlar veriyoruz ve ne üzerinde çalıştığımızı ve çalışmanın ne kadar etkili olduğunu görebiliyorsunuz.

Dopingly, sıralamanızda önemli bir fark yaratan farklı unsurlar aracılığıyla müşterilerimizle birlikte çalışan uzman bir ekipten oluşan profesyonel bir SEO ajansıdır. Teknik SEO denetimleri yapmaktan olağanüstü kullanıcı deneyimi sunmaya kadar, sitenizin üzerine inşa etmemiz için güçlü bir temele sahip olmasını ve sıkı çalışmamızın sonuç vermesini sağlıyoruz.

Eğitim ve geliştirme, Dopingly‘deki yaşamın önemli bir parçasıdır. Uzman ekibimiz, işletmenizin rekabette öne geçmesini sağlamak için en son SEO trendlerini ve algoritma değişikliklerini takip eder. Başarılarınızı analiz etmek, izlemek ve ölçmek için en yenilikçi araçları kullanır.

İşte kullandığımız SEO programlarından bazıları:

Semrush SEO Programı
Screaming Frog SEO Programı
Ahrefs SEO Programı
// NELER YAPARIZ

SEO Hizmeti Çalışmalarımız

SEO Denetimi

Bir SEO projesinin mümkün olduğunca başarılı olmasını sağlamak için, nereden başladığınızı anlamak önemlidir.

SEO Denetim hizmetimiz, neyin düzeltilmesi gerektiğini ve projenizde izlenecek yaklaşımı belirlememize ve raporlar oluşturmamıza yardımcı olur.

SEO Danışmanlığı

Her müşterimize aynı kalıplarla yaklaşmıyoruz. Elbette temeller aynıdır, ancak farklı siteler ve pazarlar farklı yaklaşımlar gerektirebilir.

SEO şirketimiz, Arama Motoru Optimizasyonu stratejinizin belirli alanları hakkında tavsiyelerde bulunabilir ve başarısı için hedefe yönelik önerilerde bulunabilir.

İçerik Oluşturma

Siteniz için kaliteli, alakalı içerik oluşturmak, müşterileriniz ve arama motoru sıralamalarınız için önemlidir. Potansiyel müşterilerinizin ne aradığını ve buna uygun içeriğin nasıl optimize edileceğini anlayarak, bu arama terimleriyle alakalı içerik oluşturmanıza ve ziyaretçileri sitenize çekmenize yardımcı olabiliriz.

Anahtar Kelime Araştırması

Herhangi bir iyi arama motoru pazarlamacılığı kampanyasının temeli, doğru anahtar kelimeleri seçmektir.

 Potansiyel müşterilerinizin kullandığı terimleri bulmanıza yardımcı oluyoruz ve potansiyel trafik ile rekabet arasında doğru dengeye sahip olmalarını sağlıyoruz.

Anahtar kelime araştırması potansiyel müşteri bulma sürecinin en temel yapı taşıdır. Bu konuda profesyonel yazılımlar kullanıyoruz.

Site İçi Optimizasyon (On-Page)

İyi bir sıralama elde etmek istiyorsanız, doğru site içi optimizasyon çok önemlidir, ancak sayfalarınızın aşırı optimize edilmediğinden ve yalnızca arama motorlarına değil, müşterilere hitap eden içeriğe sahip olduğundan emin olmanız önemlidir. 

Sayfalarınızın Google gibi bir arama motoruna neyle ilgili olduklarını, aşırıya kaçmadan onları olabildiğince alakalı kılacak şekilde söylemesini sağlayabiliriz.

Backlink Profili Geliştirme

Sektörünüzdeki en alakalı, güvene ve otoriteye sahip sitelerden bağlantılar almak, sayfalarınızı arama sonuçlarının en üstüne çıkarabilir.

Geri bağlantı profilinizi geliştirmeye ve bağlantılar oluşturmaya yönelik yaklaşımımız, web sitenizin uzun vadeli sıralamalar için Google’ın sevdiği yüksek kaliteli, doğal görünümlü bir bağlantı profili geliştirmesini sağlar.

Ulusal SEO Çalışması

İşletmeniz ülke çapındaysa ve her şehirde hedef anahtar kelimeleriniz için bulunmayı istiyorsanız, geçmeniz gereken çok fazla rakip vardır.

Müşterilerinizin arama yaptığı şehir neresi olursa olsun, en iyi arama motoru sıralaması için güvenilir ve yetkili bir site oluşturmak için neyin gerekli olduğunu biliyoruz.

Yerel SEO Çalışması

Web sayfalarını yerel aramalar için iyi sıralanacak şekilde optimize etmek, yalnızca bağlantılar oluşturmaktan daha fazlasıdır, optimizasyonunuzun sitenizin yerel alaka düzeyini geliştirdiğinden emin olmanız gerekir.

Yerel SEO deneyimimiz, kapınızın önündeki müşterilerin web sitenizi görmesini sağlamak için hangi kaynakları kullanacağımızı bildiğimiz anlamına gelir.

GMB Optimizasyonu

Sektörünüze bağlı olarak, yerel arama motoru trafiğinizin %50’sinden fazlası, arama sonuçlarındaki harita listelerinden gelebilir. bunun için uygun şekilde optimize edilmiş bir Google My Business hesabına ihtiyacınız vardır.

Girişinizin doğru şekilde kurulduğundan, doğrulandığından ve optimize edildiğinden emin olabilir ve size bu sosyal platformdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi gösterebiliriz.

// İŞİNİZ EMİN ELLERDE!

SEO Ajansımızın İç SEO Denetimini İzleyin!

Dopingly işinde uzman, tecrübeli ve güvenilir bir ekipten oluşan SEO ajansıdır.

Ekibimizden Kamil YILDIRIM’ın site içi SEO çalışmalarında Screaming Frog programı ile websiteleri nasıl denetlediğini yandaki videodan izleyebilirsiniz.

İşleyiş, çalışma mantığı ve profesyonel denetim süreçleri hakkında daha fazla bilgi almak için ekranın sağ altındaki kutucuktan bize mesaj bırakın ve canlı görüşme gerçekleştirelim.

// ÇALIŞMA SÜRECİ

SEO Yaklaşımımız

Müşterilerimizin istedikleri sonuçları sağlamak için güvenebilecekleri ajans olduk çünkü felsefemiz, arama motoru sıralamalarınızı ve onlardan aldıkları trafiği iyileştirme sürecini mümkün olduğunca basit tutmaktır. Bunu başarmak için üstlendiğimiz her proje, müşterilerimize başarılı arama pazarlama kampanyaları sunduğu gösterilen üç temel alana odaklanacak şekilde kurulur.

Teknik Optimizasyon

Web siteniz teknik olarak iyi ayarlandığında daha iyi performans gösterir. Bu nedenle, üzerinde çalıştığımız her sahada, onu neyin engellediğini ve hangi alanların iyileştirilmesi gerektiğini anlamak için kapsamlı bir teknik denetim gerçekleştiriyoruz. Mobil uyumluluktan sayfa hızı optimizasyonuna, tarayıcı önbelleğe almaya ve dosya sıkıştırmaya kadar, sitenizin optimizasyonunun nasıl iyileştirilebileceğini görmek için sitenizin tüm teknik yönlerini inceliyoruz.

İçerik Optimizasyonu

Google gibi bir arama motorunun tek bir amacı vardır: kullanıcının girdiği arama terimleri için en alakalı sonuçları görüntülemek. Hangi web sayfalarının en alakalı bilgilere sahip olduğunu ve arama sonuçlarının en üstünde görünmesi gerektiğini anlamak için, esasen iki temel faktörü analiz ederler, bunlardan ilki sayfadaki asıl içeriktir. Web sitenizin içeriğinin kullanıcılara maksimum fayda sağlayacak şekilde optimize edildiğinden emin oluruz, böylece sayfalarınız Google’ın ve potansiyel müşterilerinizin en alakalı terimler olduğunu düşündükleri şekilde sıralanır.

Backlink Ağı Geliştirme

Arama motorları, web sayfalarınızın ne için sıralanması gerektiğini anlamaya çalışırken göz önünde bulundurduğu ikinci faktör, backlink ağınızdır.

Belirli bir niş içindeki en güvenilir sitelerden web sitenize çok sayıda bağlantı geliyorsa, Google’ın sitenizin bu niş içinde de alakalı ve güvenilir olduğunu düşünmesi daha olasıdır. Siteniz için, Google’ın yalnızca güveneceği değil, aynı zamanda pazarınızla alakalı bulacağı bir backlink profili oluşturmaya odaklanıyoruz

SEO sadece Google’a ve onu kullanan kişilere istedikleri bilgileri sağlama durumudur. Bu üç temel alana odaklanarak, tam da bunu başarabiliriz. Her bir web sitesinin teknik performansının optimal olması, site içeriğinin kullanıcın aradığı bilgiyi sağlaması, kaliteli ve değerli backlink profiline sahip olması, siteyi kendi pazarındaki en güvenilir ve alakalı sitelerden biri olarak konumlandırır.

Bu çalışmalar neticesinde bir çok müşterimizde başarıya ulaştık. Sizin için de profesyonel bir SEO süreci yürütebiliriz.

// S.S.S.

Merak Edilen SEO Soruları

Sitemizi nasıl buldunuz? Evet, çalışmalar doğru yapıldığında ve iyi yapıldığında işe yarar. Bazı şirketlerden farklı olarak, trafiğin büyük çoğunluğunu, müşterilerimizin arama motoru pazarlama kampanyalarında kullandığımız strateji ve teknikleri kullanarak elde ettiğimiz organik arama sıralamalarımızdan alıyoruz. 

Arama motoru optimizasyonu çalışmaları değişen miktarlara mal olabilir, sektörün ne kadar rekabetçi olduğu, sonuçları ne kadar çabuk görmek istediğiniz ve sitenizin şu anda ne durumda olduğu dahil olmak üzere dikkate alınması gereken bir dizi faktör vardır. Websitenizi ücretsiz olarak analiz ederek size uygun bir teklif sunabiliriz.

Projelerimizin çoğu için SEO, her ay sürekli olarak yapılan bir süreçtir. Ancak, sıralamaları ve trafiği iyileştirmeye yardımcı olmak için mümkün olduğunca optimize etmek üzere tasarlanmış bir kerelik SEO projesini üstlendiğimiz ve ardından bu arama motoru pazarlama kampanyalarının genellikle yalnızca düşük düzeydeki rekabetlerde başarılı sonuçlar getirdiğini gördük.

Çoğu durumda evet, ama her zaman değil. Bir arama motoru optimizasyonu projesinin buna değip değmeyeceğine karar vermek için sunabileceği potansiyel organik trafiği, bu trafiğin ne kadar iyi dönüşüm sağlayacağını ve bu dönüşümlerin ne kadar değerli olduğunu anlamak önemlidir.

Bu konuda size ücretsiz analiz yapabiliriz, bizimle iletişime geçin.

Sitenizin teknik ve içerik optimizasyonunu iyileştirmek, backlink profilinizi geliştirmek, gerektiğinden daha hızlı sonuç verebilir. Anahtar, neyin gerekli olduğunu bilmektir, bu noktada size yardımcı olabiliriz. Arama motoru pazarlama kampanyalarının hedef arama motoru sıralamalarına ulaşması 12 ay veya daha fazla sürebilmesine rağmen, müşterilerimiz genellikle 6 ay içinde ilerleme görürler.

Muhtemelen. Müşterilerinizin kullandığı arama terimleri için sıralamanızı iyileştirmek ve Google’dan daha fazla trafik almak mı istiyorsunuz? Eğer öyleyse, arama motoru optimizasyonu çalışmaları size yardımcı olacaktır. Ancak emin değilseniz, hizmetlerimizin sizin için doğru olup olmadığını anlamanıza yardımcı olabiliriz, bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

// ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ

SEO Performansınızı İnceleyelim

Dopingly‘nin yapılandırılmış ve stratejik SEO yaklaşımının size nasıl yardımcı olabileceğini değerlendirmek için bir telefon görüşmesi yapmak ister misiniz?

Uzman ekibimiz sizinle iletişime geçsin ve websitenizin mevcut durumunu SEO metriklerine göre analiz etsin. Raporlarla SEO’ya ihtiyacınız olup olmadığını, ne gibi çalışmalar yapabileceğimizi size aktarsınlar.

Üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde.