fbpx
// 360°

Lider Dijital Pazarlama Ajansı

Nüfusun yaklaşık %42’si düzenli olarak sosyal medyayı kullanırken , dijital pazarlama ajansı ve pazarlama stratejileri ile doğru kitleye ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi pazarlamak işlerinizi büyetecektir.

Dijital pazarlama , iş hedeflerinize ulaşmak için Google, Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest (ve daha fazlası) gibi sosyal medya platformlarının kullanımına atıfta bulunur. Amacınız ister niş bir sektörde markanızın bilinirliğini artırmak, isterse ana akım bir sektörde büyük miktarlarda satış yapmak olsun, sosyal medya alanında sizin için büyük olasılıkla bir yer var.

Sevin ya da sevmeyin, sosyal medya en hızlı büyüyen kültürel sütunlardan biridir ve genellikle insanların içerik oluştururken ve paylaşırken, haberleri alırken ve çok daha fazlasını yaparken ilk gittikleri yerdir.

Markanızın, hizmetlerinizin ve ürün satışlarınızın büyümesi için çağa ayak uydurmalısınız. Hedef müşteri kitlenizin bulunduğu sosyal medya platformlarında ve Google’da etkili reklam stratejileri oluşturmalısınız. Bu stratejiler hem ürün ve hizmet satışlarınızı arttıracak hem de marka bilinirliğinizi arttıracaktır.

 

// DAHA HIZLI İLETİŞİM

Dijital Pazarlama Hakkında Sizi Bilgilendirelim

Dopingly‘nin yapılandırılmış ve stratejik dijital pazarlama yaklaşımının size nasıl yardımcı olabileceğini değerlendirmek için bir telefon görüşmesi yapmak ister misiniz?

Uzman ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

// GÖRÜNÜR OLUN

Dopingly Dijital Pazarlama Ajansı İle Satışlarınızı Arttırın

Dijital pazarlama, ürününüzü piyasaya sürmekten ve marka bilinirliği oluşturmaktan kaliteli potansiyel müşteriler oluşturmaya veya tamamen satışları artırmaya kadar bir dizi iş sorununu çözebilir. Uzman bir dijital pazarlama ajansı olarak, hedeflerinize ulaşmak için onu nasıl kullanacağınız ve diğer kanallarla nasıl bütünleştiği konusunda uçtan uca bilgiye sahibiz.

Dopingly olarak işletmenize özel araştırmalar, rakip analizi ve hedef kitle analizi yaparız. Potansiyel müşteri kitlenizin bulunduğu tüm platformları ve bu platformlarda yer alan rakiplerinizi analiz eder, bu analizi rapor haline getirip sizinle paylaşırız. Hizmetinizi veya ürünlerinizi bu platformlarda en etkili şekilde nasıl pazarlayabileceğimizi planlar ve harekete geçeriz.

Dopingly Dijital Pazarlama Ajansı
// KIRMIZI VE COCA COLA GİBİ

Marka Bilinirliğinizi Yükseltin

Dopingly‘de bir çok farklı sektör ve büyüklü küçüklü bir çok farklı firma için çalışmış bir ekip var. Ekibimiz marka bilinirliğinizi arttıracak yeterli tecrübe ve bilgiye sahiptir. Firmanızı bir maskotla, bir ikonla ya da bir sloganla bütünleştirebilir.

Bugün dünyanın herhangi bir yerinde kırmızı gördüğünüzde aklınıza Coca Cola geliyorsa bunun sebebi marka bilinirliği ve pazarlama stratejileridir.

// NELER YAPARIZ

Dijital Pazarlama Ajansı Çalışma Platformlarımız

Dopingly Dijital Pazarlama Ajansı olarak bir çok farklı platformda dijital pazarlama hizmeti vermekteyiz. Müşteri kitlenizin bulunduğu platformlarda sizin için etkili stratejiler oluşturabiliriz.

İşte bizim hizmet verdiğimiz platformlar:

Google Ads Danışmanlığı

Hizmetlerinizi ya da ürünlerinizi arayan kişilere ulaşmanın en hızlı yolu Google Ads’tir. Çünkü doğrudan bir hizmet adı veya ürün adı yazarak bununla ilgili bir sonuca ulaşmak isterler.

Google Ads danışmanlığı hizmetimizde size uygun anahtar kelimeleri tespit ederiz. Bu anahtar kelimeler üzerine farklı reklam çeşitleri uygularız.

Instagram Reklamları

Son yılların en popüler sosyal medya platformu olan instagramda sizin ürünlerinizle ya da verdiğiniz hizmetle ilgilenebilecek binlerce kullanıcı var.

Instagramda doğru hedef kitleyi buluruz, etkili görsel ve video tasarımlar hazırlar ve reklamlarınızı yayınlarız.

Facebook Reklamları

Facebook her ne kadar eski popülerliğini kaybetse de ciddi bir kullanıcı trafiğine sahiptir.

Hedef kitleniz yüksek yaş ortalamasına sahipse kesinlikle Facebook reklamları sizin için güzel bir sonuç getirecektir.

Uzmanlarımız bu konuda sizi bilgilendirir ve etkili reklamlar oluştururlar.

Twitter Reklamları

Twitter’da viral olmak, talipçi sayısını yükseltmek ve etkileşim oluşturmak oldukça önemlidir.

Uzmanlarımız Twitter reklamları ile marka bilinirliğinizi arttırır. Takipçi sayınız ve etkileşiminiz artar.

Twitter reklamları ile kullanıcıları doğrudan kaynağa yani web sitenize aktarabilirsiniz.

Pinterest Reklamları

Pinterest ülkemizde yüksek bir değer görmese de dünya genelinde çok popüler bir platformdur.

Pinterest kullanıcı kitlesinin büyük çoğunluğunu kadın kullanıcılar oluşturur.

Yapı malzemeleri, dekorasyon vb. sektörler için güzel bir pazarlama platformu olduğu söylenebilir.

LinkedIn Reklamları

LikedIn dünya genelinde özellikle beyaz yakalı kitlenin kullandığı business bir platformdur.

İş imkanları, işe alım paylaşımları, yatırımlar, rapolar vb. paylaşımlar ile markalar bu platformda etkin rol oynar.

Siz de hem marka bilinirliğinizi arttırmak hem duyurularınızı yayınlamak hem de profesyonel personeller bulmak için kullanabilirsiniz.

// AŞAMALAR

Dijital Pazarlama Ajansı Çalışma Süreci

Dijital pazarlama hizmeti başlı başına bir süreçten oluşur. Firmanızı, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tanır, SWOT analizi yapar ve etkili pazarlama stratejileri geliştiririz.

Tanışma ve SWOT Analizi

Dopingly Dijital Pazarlama Ajansı olarak her müşterimizi yakından tanımaya odaklanıyoruz.

İlk görüşmemizden itibaren firmanız hakkında, hizmetleriniz hakkında ve ürünleriniz hakkında sizden bilgiler almaya başlıyoruz.

SWOT analizi ile olumlu ve olumsuz durum tespitleri yapıyoruz.

Rakip Analizi ve Platform Seçimi

SWOT analizinin ardından rakip analizi yaparak rakiplerinizin hangi platformlarda hangi pazarlama stratejilerini kullandıklarını ortaya çıkarıyoruz.

Size uygun platformları tespit ederek bu platformlarda hedef kitle çalışmalarına başlıyoruz.

Etkili Pazarlama Stratejileri

Ürün ve hizmetlerinizi tanıyıp SWOT analizini yaptık, rakiplerinizi incedik ve sizin için etkili olacak platformları seçtik. Artık sıradaki iş etkili ve başarılı bir strateji belirmek.

Ürün ya da hizmetlerinizi doğru kitleye en uygun şekilde pazarlarmak için ilk çalışmalara başlarız.

Dijital pazarlama ajansı olarak onlarca firmanın ürün ve hizmetini başarılı bir şekilde pazarladık. Bu süreçte sürekli birlikte çalıştık, düzenli olarak raporlar hazırladık. Unutmamak gerekir ki pazarlama ve satış bir birinden farklı iki eylemdir. Pazarlama ile ürünü potansiyel müşteri karşısına çıkarırız. Ürün ne zaman müşterinin eline geçti o aşamada satışa dönüşmüş olur. Her potansiyel müşteriye doğrudan satışa götürmek bizim en önemli hedefimizdir. Bu süreçte sizinle iş birliği halinde çalışmamız büyük avantaj sağlamaktadır.

Aşağıda dijital pazarlama ajansı olarak Dopingly’i tercih eden değerli müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz.

// S.S.S.

Merak Edilen Dijital Pazarlama Soruları

Evet, dijital pazarlama hizmetindeki amacımız budur. Etkili bir strateji ile çok güzel dönüşümler elde edebiliriz. Dopingly ile çalışan müşterilerimiz ortalama %80 büyüme sağlamıştır.

Dijital pazarlama ajansı olarak size onlarca farklı konu ve platformda hizmet verebiliriz. En doğru fiyatı verebilmemiz için sektörünüzü bilmemiz ve sizin için en uygun platformları tespit etmemiz gerekiyor. Bizimle iletişim kurarak firmanız hakkında bilgi verin ve 12 saat içerisinde size bir fiyat teklifi sunalım.

Şirketimizin size ileteceği fiyat teklifinde önerilen bir reklam bütçesi yer alacaktır. Dijital pazarlama sürecinde sabit bir reklam bütçesi bulunmamaktır. Her firma kendi bütçesine göre hareket etmekte özgürdür.

Evet, Google Ads bizim en önem verdiğimiz platformdur. En hızlı ve etkili pazarlama stratejileri için Google Ads ile çalışırız. Anahtar kelime tespitinden hedef kitle oluşturmaya kadar her ihtiyacınıza profesyonel çözümler üretebiliriz.

Google’da reklam verebilmeniz için Google’ın Ads servisi ile çalışmanız gerekiyor. Ads uzmanlarımız sizin için gerekli olan tüm işleri yürütebilir. Bizimle iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Instagram ve facebook gibi platformlarda reklamlar basit ve profesyonel planlar ile yönetilebilmektedir. Basit birkaç adımda reklam verebilirsiniz.

Bizim farkımız Facebook Business Manager ile hem Instagram hem de facebook reklamlarınızı en ince ayrıntısına kadar detaylandırarak yönetmektir.

Daha doğru kitleye daha uygun maliyetlerle daha etkili bir pazarlama için buradayız.

// DAHA HIZLI İLETİŞİM

Dijital Pazarlama Ajansınız Olalım!

Dopingly‘nin yapılandırılmış ve stratejik dijital pazarlama yaklaşımının size nasıl yardımcı olabileceğini değerlendirmek için bir telefon görüşmesi yapmak ister misiniz?

Uzman ekibimiz sizinle iletişime geçsin.